• Uroczystości odsłonięcia zdjęcia Patrona płk. Leopolda Lisa-Kuli

• 14 listopada klasy maturalne naszego Liceum wzięły udział w uroczystości odsłonięcia zdjęcia Patrona płk. Leopolda Lisa-Kuli, na którym widnieje On wraz ze swoim oddziałem. O odsłonięcie poprosiliśmy wyjątkowych Gości: Panią Senator Jolantę Hibner, absolwentkę naszej szkoły oraz Wiceprzewodniczącego Stowarzyszenia Absolwentów XIII Liceum Ogólnokształcącego Pana Tomasza Stefańskiego.

W drugiej części spotkania uczestniczyliśmy w wyjątkowej lekcji wiedzy o społeczeństwie  - Pani Senator Hibner podzieliła się z nami doświadczeniami związanymi z pracą poselską i działaniami, które podejmowała jako przedstawicielka Parlamentu Europejskiego.

• Obchody 90-lecia Szkoły

• Pragniemy poinformować, że nasze Liceum ukończyło 90 lat! Obchody jubileuszu odbyły się 9 listopada 2018 roku. Po części oficjalnej i ślubowaniu klas pierwszych odbyło się planowane spotkanie ze znanymi Absolwentami Trzynastki, które poprowadził dziennikarz telewizyjny, redaktor Krzysztof Skórzyński, również absolwent naszej szkoły. Obchody uroczystości zakończyły się spektaklem okolicznościowym w Teatrze Rampa.

Serdecznie dziękujemy za udział w tym radosnym wydarzeniu!

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Podstawowe zdjęcia.