• Rekrutacja 2021/2022

• Szkolna Komisja Rekrutacyjna dokona weryfikacji i zatwierdzenia osiągnięć w systemie rekrutacyjnym po dostarczeniu kopii świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz kopii zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu (kliknij tutaj) przygotowanego na dzień otwarty w XIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli oraz zapoznanie się z prezentacją multimedialną (otwórz prezentację), która zawiera szczegóły rekrutacji.

REGULAMIN, KALENDARZ REKRUTACJI 2021/2022 ---> plik pdf  (do zapoznania się)

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dzieci i ich rodziców w procesie rekrutacji  ---> plik pdf (do zapoznania się)

Poniższe dokumenty składamy po przyjęciu ucznia do naszej szkoły:

1. Kwestionariusz osobowy ucznia ---> plik pdf do pobrania

2. Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego ---> plik pdf do pobrania

3. Zgoda na wykorzystanie wizerunku ---> plik pdf do pobrania

W roku szkolnym 2021/2022 w ofercie szkoły nie ma klas dwujęzycznych. W związku z powyższym kandydatów do szkoły nie obowiązuje sprawdzian kompetencji językowych.

• liczba odwiedzin: 1278