• Rekrutacja 2020/2021

• Rekrutacja do klas pierwszych

Poniższe dokumenty składamy po przyjęciu ucznia do naszej szkoły:

1. Kwestionariusz osobowy ucznia ---> plik pdf do pobrania

2. Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego ---> plik pdf do pobrania

3. Zdalne nauczanie ---> plik pdf do pobrania

4. Zgoda na wykorzystanie wizerunku ---> plik pdf do pobrania

REGULAMIN, KALENDARZ REKRUTACJI 2020/2021 ---> plik pdf  (do zapoznania się)

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych dzieci i ich rodziców w procesie rekrutacji  ---> plik pdf (do zapoznania się)

INFORMUJEMY, IŻ LISTY PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021 ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE "RODZICE I UCZNIOWIE" (górne menu)

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu (kliknij tutaj) przygotowanego na dzień otwarty w XIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli oraz zapoznanie się z prezentacją multimedialną (otwórz prezentację), która zawiera szczegóły rekrutacji.

Serdecznie zapraszamy kandydatów wraz z rodzicami na dzień otwarty, który odbędzie się 31 marca 2020 r. (wtorek) o godz. 17.00

Sprawdź koniecznie!