• Projekt Ponadnarodowa Mobilność Uczniów „Oswajamy wielokulturowość przez kulturę”

•

Miło nam poinformować, że nasza Szkoła otrzymała dofinansowanie w ramach programu PO WER Ponadnarodowa Mobilność Uczniów na realizację projektu „Oswajamy wielokulturowość przez kulturę”, którego realizację właśnie rozpoczynamy.  Celem zadania jest promowanie postawy akceptacji i tolerancji na inne kultury, przełamanie bariery językowej oraz aktywne i świadome promowanie kultury rodzimej wśród obcokrajowców. Projekt obejmuje: proces rekrutacji, zajęcia przygotowujące do wyjazdu, mobilność zagraniczną (Hiszpania) oraz  promocję  działań po powrocie.

W działaniach projektowych weźmie udział 10 uczniów oraz koordynatorki:  prof. Agnieszka Starszuk oraz prof. Marta Rafka.

Więcej informacji na temat projektu oraz planowanych działań znajduje się w załączonej prezentacji (prezentacja w pliku).

O szczegółowym harmonogramie poinformujemy wkrótce.

Informacji na temat projektu udzielają: Agnieszka Starszuk oraz Marta Rafka

• Sukces naszego LO w Konkursie Patria Nostra 2019/2020
    • Wycieczki do Centrum Olimpijskiego i Muzeum Sportu
    • Varsavianistyczna Szkoła