• ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

        Zespół nauczycieli polonistów

        Elżbieta

        Brandeburska

        j. polski, sztuka argumentacji

        Katarzyna

        Bocheńska-Włostowska

        j. polski

        Marta

        Chodorska

        j. polski, wok

        Krystyna

        Dróżdż

        j. polski, wok,  lider Zespołu

        Dorota

        Gołaszewska

        j. polski, wicedyrektor Szkoły

        Władysław

        Kędzierawski

        j. polski

        Ryszard

        Klimko

        j. polski, edukacja medialna

        Michał Nadarzyński j. polski

        Honorata

        Jagodzińska

        bibliotekarz

        Bożena

        Plucińska

        bibliotekarz

        Marta

        Rafka

        j. polski, wok

         

        Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych

        Aneta Banasiak religia
        ks. Krzysztof Bodecki religia
        Katarzyna Majcherek filozofia, etyka, język łaciński

        Paweł

        Mroziński

        historia

        Dariusz

        Naja

        historia, lider Zespołu

        Iwona

        Nowakowska-Drozdowska

        historia, wos

        Ewa

        Szczepaniak

        historia, wos

         

        Zespół nauczycieli anglistów

        Anna Brzezińska j. angielski
        Katarzyna Chmiel j. angielski, j. niemiecki
        Magdalena Gładysz j. angielski
        Agieszka Kobuszewska j. angielski

        Blanka

        Konarzewska

        j. angielski

        Ewa

        Lejtan-Lipiec

        j. angielski

        Małgorzara

        Pełechaty

        j. angielski

        Monika

        Rychter

        j. angielski, liderka Zespołu

        Agnieszka 

        Starszuk

        j. angielski

        Monika 

        Wielgosz

        j. angielski

        Marlena 

        Wilczewska

        j. angielski

        Sylwia

        Wrzoskiewicz

        j. angielski

         

         

        Zespół nauczycieli języków obcych

        Anna

        Bernaciak

        j. niemiecki

        Olimpia

        Gnatowska-Kobylińska

        j. rosyjski

        Joanna

        Góra

        j. hiszpański

        Agnieszka Marciniak j. francuski

        Kinga

        Sabik-Józefowicz

        j. hiszpański

        Dominika Tomala j. niemiecki

        Ewa

        Wróbel

        j. francuski

         

        Zespół nauczycieli przedmiotów ścisłych

        Beata

        Bogiel

        matematyka

        Beata

        Borowska

        matematyka

        Anna

        Kajkowska

        matematyka, fizyka,  liderka Zespołu

        Agnieszka

        Klimczak

        podstawy przedsiębiorczości

        Kamila

        Konior-Czapla

        informatyka

        Ewa

        Kowalska

        fizyka

        Jolanta

        Kowalik

        matematyka

        Marlena

        Krakoś

        matematyka

        Hanna

        Makowska

        matematyka

        Mateusz

        Nazarko

        informatyka

        Anna

        Strzyżewska

        matematyka

        Elżbieta

        Ziembka

        matematyka

         

         Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych

        Teresa

        Bralska

        geografia

        Małgorzata

        Długosz-Bąkowska

        biologia, przyroda, ekologia

        Katarzyna  Garbarek geografia
        Krystyna Kurowska biologia

        Grażyna

        Mroczkowska-Tomczak

        chemia

        Małgorzata

        Zygowska

        chemia

        Agnieszka

        Żebrowska

        biologia, liderka Zespołu

         

        Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

        Marcin

        Bar

        wf

        Grażyna

        Czyżkowska

        wf, liderka Zespołu

        Paulina

        Dębicka

        wf

        Artur

        Kowalski

        wf, edb

        Paweł

        Krajczyński

        wf

        Monika

        Krone

        wf

        Dariusz

        Miazga

        edb

        Krystyna

        Szachowska

        wf

        Ewa

        Urbaniak

        wf

         

        Zespół psychologiczno-pedagogiczny

        Bohdan Bielski psycholog

        Magdalena

        Jakubowska 

        pedagog

        Izabela

        Pielat-Świerczyńska

        pedagog, dyrektor Szkoły

         

    • Kontakty

      • XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie
      • sekretariat@liceum13.edu.pl
      • 22 679 38 62
      • ul. Oszmiańska 23/25, 03-503 Warszawa
  • Galeria zdjęć

    • Sukces naszego LO w Konkursie Patria Nostra 2019/2020
    • Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021
    • Wycieczki do Centrum Olimpijskiego i Muzeum Sportu
    • Varsavianistyczna Szkoła
    • Żywa lekcja historii z powstańcem warszawskim
    • Żywa lekcja historii w Muzeum Więzienia Pawiak
    • Warsztaty Wielkanocne 2020
    • Projekt biblioteczny
    • Muzeum Szklanych Domów
    • Warsztaty w Muzeum Narodowym
    • Przedsiębiorstwa społeczne - spotkanie
    • Wizyta młodzieży w Muzeum Pamięci i Męczeństwa w Oświęcimiu z okazji 75 rocznicy oswobodzenia obozu kl Auschwitz-Birkenau
  • Nasze media społecznościowe

  • Librus Synergia
  • Biuletyn informacji publicznej