• Obchody 90-lecia Szkoły!

    • Pragniemy poinformować, że nasze Liceum ukończyło 90 lat! Obchody jubileuszu odbyły się 9 listopada 2018 roku. Po części oficjalnej i ślubowaniu klas pierwszych odbyło się planowane spotkanie ze znanymi Absolwentami Trzynastki, które poprowadził dziennikarz telewizyjny, redaktor Krzysztof Skórzyński, również absolwent naszej szkoły. Obchody uroczystości zakończyły się spektaklem okolicznościowym w Teatrze Rampa.
     Serdecznie dziękujemy za udział w tym radosnym wydarzeniu!

     brak danych
  • Kontakty

   • XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie
   • sekretariat@liceum13.edu.pl
   • 22 679 38 62
   • ul. Oszmiańska 23/25, 03-503 Warszawa
 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • Nasze media społecznościowe

 • Librus Synergia
 • Biuletyn informacji publicznej
 • liczba odwiedzin: 17