• Siatkarskie drużyny XIII-tki

Szkolna Liga Siatkówki to organizacja pozarządowa zajmująca się planowaniem oraz organizowaniem rozgrywek piłki siatkowej dla uczniów szkół średnich m. st. Warszawy i województwa mazowieckiego w oparciu o regulamin rozrywek,  możliwości obiektywne oraz sprzętowe szkół, a także o pomoc organizacyjną i materialną szkół, władz samorządowych, państwowych i oświatowych, sympatyków i rodziców. Nasza męska reprezentacja od kilku lat z sukcesami uczestniczy w lidze. W roku 2019/2020 zadebiutowała w lidze drużyna żeńska. Celem udziału jest promowanie najzdolniejszej młodzieży i rozwijanie ich umiejętności sportowych i zainteresowań, umożliwienie osiągnięcie sukcesu sportowego. Poniżej przedstawiamy relacje i wyniki uzyskane przez naszych podopiecznych
    • Historia SLS w naszej szkole.

• Dziewczęta - sezon 2019/2020

• W roku szkolnym 2019/2020 w historycznym debiucie , drużyna dziewcząt zajęła I miejsce (w całym sezonie przegraliśmy tylko jeden mecz). Tym samym dziewczęta wywalczyły awans do I ligi na przyszły sezon. Gratulacje!!!

Skład drużyny: Daria Skuza(k), Magda Doner, Karolina Paszkiewicz, Maja Kowalska, Maja Śmiłowicz, Paulina Opęchowska, Zosia Wilińska, Katieryna Trietak.

• Chłopcy sezon 2019/2020

• W roku szkolnym 2019/2020, drużyna chłopców w całkowicie nowym składzie głównie uczniów klas pierwszych uczestniczyła w rozgrywkach pierwszej ligi chłopców. Był to sezon doświadczeń z bardziej doświadczonymi reprezentacjami i innych szkół. Brawo za postawę i zaangażowanie na meczach.

Skład drużyny: Gabryiel Skipiała ,Tymoteusz Sabadasz, Stefan Anyż, Apoloniusz Zgórz, Wojciech Górny, Łukasz Stankiewicz, Łukasz Jędrysiak, Piotr Wilkowski, Dominik Królikowski, Kazimierz Dy, Artur Cioth, Oleksandr Galchun, Paweł Saduła.