• Pozalekcyjne zajęcia sportowe

• Spośród wszystkich form ekspresji kulturowej człowieka, aktywność fizyczna ma znaczenie największe.

Szkolne wychowanie fizyczne nie jest w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb ruchowych uczniów, dlatego bardzo często obserwuje się chęć uczestnictwa w pozalekcyjnych zajęciach sportowych. Uczniowie starają się doskonalić poznane w czasie lekcji umiejętności z różnych dyscyplin sportowych. W naszej szkole dysponujemy szeroką gamą zajęć sportowych pozalekcyjnych.

Zapraszamy do udziału w treningach.
          • Piłka siatkowa

• Termin zajęć: wtorek godzina 15.20

Treningi siatkarskie odbywają  raz w tygodniu. Zapraszamy chłopców i dziewczęta. Dziewczęta mają możliwość całorocznej rywalizacji z innymi szkołami ponadpodstawowymi z województwa mazowieckiego w ramach Szkolnej Ligi Siatkówki oraz mistrzostwach Dzielnicy Targówek.

W okresie wiosennym istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach oraz rywalizacji w  piłce siatkowej plażowej. Uczestnictwo możliwe na wszystkich poziomach zaawansowania.

Treningi prowadzi p. Artur Kowalski.

• Piłka koszykowa chłopców i dziewcząt

• Termin zajęć: czwartek godzina 16.10

Zapraszamy chłopców i dziewczęta.

• Siłownia i ergometry

• Termin zajęć: czwartek, godzina 15.20