• Zajęcia dodatkowe w XIII LO

        • Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2020/2021

          Zajęcia dodatkowe – Zespół Nauczycieli Polonistów

          nazwa zajęć

          nauczyciel

          oddział

          charakter zajęć

          termin

          Koło filmowe

          Michał Nadarzyński

          Wszyscy chętni uczniowie

          Zajęcia pozalekcyjne rozwijające pasje

          wtorek 14.30

          Radiowe koło żywego słowa

          Katarzyna Bocheńska

          Wszyscy chętni uczniowie

          Zajęcia pozalekcyjne rozwijające pasje

          środa 13.00

          Koło plastyczne

          Bożena Plucińska

          Wszyscy chętni uczniowie

          Zajęcia pozalekcyjne rozwijające pasje

          Wtorek g.14.30

          Konsultacje  z j. polskiego

          Władysław Kędzierawski

          Wszyscy chętni uczniowie

          konsultacje

          środa

          14.30

          Konsultacje do matury

          Marta Rafka

          3B, 3E

          przygotowanie do matury

          Poniedziałek

          14.30

          Konsultacje do matury

          Ryszard Klimko

          3A

          przygotowanie do matury

          Wtorek 7.10

          Konsultacje do matury

          Krystyna Dróżdż

          3D

           przygotowanie do matury

          poniedziałek

          13.45

          Konsultacje do matury

          Marta Chodorska

          3C

          Przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym

          poniedziałek 14.30, wtorek g.13.45

          Teatr PUNKT

          Dorota Gołaszewska

          Wszyscy chętni uczniowie

          Zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania związane z aktorstwem amatorskim

          czwartek

          15.30


           

          Zajęcia dodatkowe – Zespół Humanistyczny

          nazwa zajęć

          nauczyciel

          oddział

          charakter zajęć

          termin

          Matura

          Katarzyna Majcherek

          3 C 3F

          Przygotowanie maturalne z filozofii ( 3C 3F)      i łaciny (3C)

          Wtorek 0 l.  Środa    0 l.       Piątek   6 l.

          Koło hist.

          Paweł  Mroziński

          Klasy I i II

          Poszerzenie wiedzy z historii

          Poniedziałek

          9 l.

          Matura

          Dariusz Naja

          3A

          Przygotowanie maturalne z historii

          Poniedziałek     8 l.

          Olimpiada

          Dariusz Naja

          Klasy I, II i III

          Przygotowanie do olimpiady z historii

          Piątek

          0 l.

          Koło WOS

          Iwona Nowakowska

          Klasy I, II i III

          Poszerzenie  wiedzy z WOS-u            
           

          Poniedziałek

          0 l.

          Konsultacje z uczniami

          Ewa Szczepaniak

          Klasy I i II

          Pomoc uczniom z trudnościami w nauce    WOS-u i historii

          Środa    0 l.

           

           

          Zajęcia dodatkowe – Zespół Nauczycieli Języków Obcych

          przedmiot

          nauczyciel

          oddziały

          charakter zajęć

          termin

          Język angielski

          Anna Brzezińska

          I i  II

          Zajęcia wyrównawcze

          Czwartek 13.45

          Język angielski

          Magdalena Gładysz

          I i II

          Zajęcia wyrównawcze

          Środa

          12.50

          Język angielski

          Katarzyna Kaczmarczyk

          I i II

          Zajęcia wyrównawcze

          Piątek

          8.00

          Język angielski

          Agnieszka Kobuszewska

          3B i 3C

          Próbne ustne egzaminy maturalne

          Poniedziałek

          14.35

          Język angielski

          Blanka Konarzewska

          Klasy III

           Próbne matury ustne, konsultacje maturalne

          Wtorek

          15.30

          Język angielski

          Małgorzata Pełechaty

          Klasy I i II

          Zajęcia wyrównawcze

          Środa

          9.50 – 10.35

          Język angielski

          Monika Rychter

          3A

          Próbne ustne egzaminy maturalne

          Wtorek 13.45

          Język angielski

          Agnieszka Starszuk

          Klasy III

          Matura ustna

          Poniedziałek

          14.35

          Język angielski

          Monika Wielgosz

          Klasy I, II

          Zajęcia wyrównawcze

          Czwartek

          14.35

          Język angielski

          Marlena Wilczewska

          Klasy 3D i 3C

          Konsultacje dla maturzystów

          Wtorek 15.30

          Język angielski

          Sylwia Wrzoskiewicz

          Klasa 3E

          Próbne ustne egzaminy maturalne

          Poniedziałek 14.30

          Język niemiecki

          Dominika Tomala

          Klasy I, II i III

          Zajęcia wyrównawcze/ dodatkowe

          Wtorek

          15.25

          Język francuski

          Ewa Wróbel

          Klasy III

          Ustna matura - francuski

          Środa

          7.10

          Język hiszpański

          Joanna Góra

          Klasy I, II i III

          Konsultacje, zajęcia wyrównawcze

          Środa

          13.45

          Język rosyjski

          Olimpia Gnatowska  - Kobylińska

          Klasy II i III

          Rozwijanie zainteresowań, przygotowanie do matury

          Czwartek

          7.10

           

           

          Zajęcia dodatkowe – Zespół Nauczycieli Przedmiotów Ścisłych

          nazwa zajęć

          nauczyciel

          oddział

          charakter zajęć

          termin

          matematyka

          Anna Kajkowska

          3B

          Przygotowanie do matury-zakres rozszerzony

          Piątek
          6,7 lekcja

          matematyka

          Beata Bogiel

          3A

          Przygotowanie do matury

          Środa
          7 lekcja 1gr

          czwartek
          7 lekcja 2gr

          naprzemiennie

          fizyka

          Ewa Kowalska

          3B

          Przygotowanie do matury

          Środa 8 lekcja

          matematyka

          Anna Strzyżewska

          3C, 3D

          Przygotowanie do matury

          Wtorek lekcja 0

          Podstawy przedsiębiorczości

          Agnieszka Klimczak

          dowolny

          Koło przedsiębiorczości i druku 3D

          Poniedziałek 8 lekcja

          matematyka

          Elżbieta Ziembka

          3F

          Przygotowanie do matury

          Piątek 7 lekcja

           

          Zajęcia dodatkowe – Zespół Sportowy

           

          l.p

          Nauczyciel

          Dzień

          Godzina

          Dyscyplina

          1.

          Monika Krone

          poniedziałek

          15:20 – 16:50

          Gry zespołowe

          ( PK )

          2.

          Marcin Bar

          środa

          piątek

          7:10 – 7:55

          15:20 – 16:05

          Gry zespołowe

          (  PR )

          3.

          Paulina Dębicka

          czwartek

          15:20 – 16:50

          Gry zespołowe

          ( PS )

          4.

          Artur Kowalski

          czwartek

          15:20 – 16:50

          Gry zespołowe

          ( PS )

          5

          Ewa Urbaniak

          czwartek

          15:20 – 16:50

          Siłownia, ergometry

           

           

           

           

          Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2019/2020

          Zajęcia dodatkowe – Zespół Nauczycieli Polonistów

          nazwa zajęć

          nauczyciel

          oddział

          charakter zajęć

          termin

          koło dziennikarskie

          Marta Chodorska,
          Marta Rafka

          wszyscy chętni uczniowie

          zajęcia pozalekcyjne rozwijające pasje pisarskie i dziennikarskie

          środa 13:30

          konsultacje  do matury

          Małgorzata Choromańska

          3f

          poszerzanie zainteresowań, przygotowanie do matury

          środa
          7:10
          co 2 tygodnie

          konsultacje do matury

          Marta Rafka

          3b

          poszerzanie zainteresowań, przygotowanie do matury

          poniedziałek
          13:40

          konsultacje do matury

          Ryszard Klimko

          3a

          poszerzanie zainteresowań, przygotowanie do matury

          wtorek
          14:35

          konsultacje do matury

          Krystyna Dróżdż

          3c

          poszerzanie zainteresowań, przygotowanie do matury

          wtorek
          14:35

          konsultacje do matury

          Dorota Gołaszewska

          3g

          przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym

          czwartek 13:30

          Teatr PUNKT

          Dorota Gołaszewska

          wszyscy chętni uczniowie

          zajęcia pozalekcyjne rozwijające zainteresowania związane z aktorstwem amatorskim

          środa
          15:30

           

          Zajęcia dodatkowe – Zespół Nauczycieli Języków Obcych

          nazwa zajęć

          nauczyciel

          oddział

          charakter zajęć

          termin

          język niemiecki dla zainteresowanych

          Krystyna Waszkiewicz

          2a, 2c, 2e, 2f, 3a

          poszerzanie zainteresowań, przygotowanie
          do matury

          poniedziałek 15:25 –16:10

          język niemiecki do matury

          Anna Bernaciak

          klasy pierwsze
          i drugie

          przygotowanie
          do matury

          wtorki
          15:20 –16:05

          język angielski
          do matury

          Sylwia Wrzoskiewicz

          3b, 3f

          powtórzenie do matury

          poniedziałek
          13:45 –14:30

          język angielski 
          do matury

          Marlena Wilczewska

          3c

          powtórzenie do matury

           piątek
          13:45 –14:30

          język angielski
          do matury

          Monika Rychter

          3a, 3d, 3g

          powtórzenie do matury

          piątek
          13:45 –14:30

          język angielski
          do matury

          Blanka Konarzewska

          3a, 3g

          przygotowanie
          do matury – poziom rozszerzony i matura ustna

          poniedziałek
          13:35 –14:30

          język angielski
          do matury ustnej

          Ewa Lejtan - Lipiec

          3e

          matura ustna – ćwiczenia

          piątek
          12:50 –13:35

          język angielski dla ciekawych

          Katarzyna Chmiel

          wszystkie klasy

          pomoc uczniowi wg zgłoszonych potrzeb

          wtorki, środy
          7:30

          język angielski

          Agnieszka Starszuk

          klasy pierwsze

          konsultacje

          piątek
          14:30

          język angielski

          Agnieszka Kobuszewska

          3b

          konsultacje
          dla maturzystów

          piątek
          14:30

          język rosyjski – konsultacje oraz Koło entuzjastów języka rosyjskiego

          Olimpia Gnatowska - Kobylińska

          wszystkie klasy

          przygotowanie
          do matury, koło zainteresowań

          czwartek
          7:10

          piątek
          7:10

          język rosyjski
          do matury

          Małgorzata Zarzecka

          3d, 3e

          przygotowanie
          do matury

          piątek
          13:40

          język francuski
          do matury

          Ewa Wróbel

          wszystkie klasy, 3a

          przygotowanie
          do matury – poziom podstawowy

          piątek
          7:10

          Espanol Para Todos

          Joanna Góra

          wszystkie

          język hiszpański
          dla początkujących

          czwartek
          15:20

           

          Zajęcia dodatkowe – Zespół Nauczycieli Przedmiotów Ścisłych

          nazwa zajęć

          nauczyciel

          oddział

          charakter zajęć

          termin

          matematyka

          Anna Strzyżewska

          3f

          przygotowanie
          do matury

          piątek
          5 lekcja

          fizyka

          Ewa Kowalska

          2b

          zajęcia pogłębiające wiedzę

          środa
          8 lekcja

          matematyka

          Beata Bogiel

          3a, 3d, 3g

          przygotowanie
          do matury

          wtorek
          7 lekcja

          piątek
          7 lekcja

          informatyka

          Grzegorz Kucharski

          3b, 3d

          przygotowanie
          do matury

          czwartek
          7 lekcja

          informatyka

          Kamila
          Konior-Czapla

          klasy pierwsze
          i drugie

          koło informatyczne

          poniedziałek
          8 lekcja

          czwartek
          7 lekcja

           

          Zajęcia dodatkowe – Zespół Humanistyczny

          nazwa zajęć

          nauczyciel

          oddział

          charakter zajęć

          termin

          matura

          Katarzyna Majcherek

          3a, 3f, 3g

          przygotowanie maturalne z filozofii i łaciny

          środa

          7:10 – 7:55

          koło historyczne

          Paweł
          Mroziński

          klasy
          pierwsze
          i drugie

          poszerzenie wiedzy z historii

          czwartek
          9 lekcja

          matura

          Dariusz Naja

          3a, 3f, 3g

          przygotowanie maturalne z historii

          poniedziałek
          8 lekcja

          olimpiada

          Dariusz Naja

          wszystkie klasy

          przygotowanie do olimpiady z historii

          środa
          7 lekcja

          matura

          Iwona Nowakowska-Drozdowska

          3f, 3g

          przygotowanie maturalne z wiedz
          o społeczeństwie i historii (naprzemiennie w kolejne środy)

          środa

          7:10 – 7:55

           

           

           

          Zajęcia dodatkowe – Zespół Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych

          nazwa zajęć

          nauczyciel

          oddział

          charakter zajęć

          termin

          biologia w zadaniach maturalnych

          Agnieszka Żebrowska

          klasy trzecie

          trening technik rozwiązywania zadań typu maturalnego

          czwartek
          9 lekcja

          chemia w  zadaniach maturalnych

          Grażyna Mroczkowska-Tomczak

          klasy trzecie

          rozwiązywanie zadań maturalnych

          wtorek

          7:10 – 7:55

           

           

          Zajęcia dodatkowe – Zespół Sportowy

          dyscyplina

          nauczyciel

          godzina

          gry zespołowe
          (PK, PR)

          Monika Krone

          środa
          15:25 – 16:55

          gry zespołowe
          (PK, PR)

          Krystyna Szachowska

          środa
          15:25 – 16:55

          piłka siatkowa

          Paulina Dębicka

          czwartek
          15:30 – 16:15

          piątek
          14:30 – 15:15

          siłownia, piłka siatkowa, gry zespołowe
          (PN, PK)

          Grażyna Czyżkowska

          poniedziałek
          15:25 – 16:55

          wtorek
          14:35 – 15:20

          ergometry, siłownia

          Ewa Urbaniak

          poniedziałek
          15:25 – 16:10

          środa
          15:25 – 16:10

          piłka siatkowa

          Artur Kowalski

          poniedziałek
          15:30 – 16.15

          czwartek
          15.30 – 16:15

          piątek
          14:30 – 16:15

          zajęcia korekcyjne

          Paweł Krajczyński

          poniedziałek
          15:25 – 16:10

           

    • Kontakty

      • XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Warszawie
      • sekretariat@liceum13.edu.pl
      • 22 679 38 62
      • ul. Oszmiańska 23/25, 03-503 Warszawa
  • Galeria zdjęć

    • Sukces naszego LO w Konkursie Patria Nostra 2019/2020
    • Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021
    • Wycieczki do Centrum Olimpijskiego i Muzeum Sportu
    • Varsavianistyczna Szkoła
    • Żywa lekcja historii z powstańcem warszawskim
    • Żywa lekcja historii w Muzeum Więzienia Pawiak
    • Warsztaty Wielkanocne 2020
    • Projekt biblioteczny
    • Muzeum Szklanych Domów
    • Warsztaty w Muzeum Narodowym
    • Przedsiębiorstwa społeczne - spotkanie
    • Wizyta młodzieży w Muzeum Pamięci i Męczeństwa w Oświęcimiu z okazji 75 rocznicy oswobodzenia obozu kl Auschwitz-Birkenau
  • Nasze media społecznościowe

  • Librus Synergia
  • Biuletyn informacji publicznej