School Libraries Promoting Readers, Values, Literacies, Skills and Inclusion

• Ostateczny termin przesyłania prac projektowych został wyznaczony na 17.10. 2021. Następnie spośród kandydatów zostaną wybrane cztery osoby, które wyjadą w w terminie 6 - 10 grudnia w ramach programu do Portugalii na 5 dni.

Prace należy przesyłać  w formie elektronicznej na email:

wielgosz.monika@liceum13.edu.pl lub na mail biblioteki.

Murale - jeżeli są wykonane w formie papierowej, proszę o przynoszenie do Biblioteki.

Serdecznie pozdrawiamy,

Honorata Jagodzińska

Monika Wielgosz - koordynator Erasmus+

Mobilość uczniów

W pierwszej połowie grudnia odbędzie się mobilność do Porto - Portugalia w ramach projektu School libraries promoting readers, values, literacies, skills and inclusion. Do wyjazdu zostanie zakwalifikowanych 4 uczniów. Uczniowie zostaną zakwaterowani w rodzinach. Muszą mieć paszport covidowy i spełniać pozostałe warunki przewidziane w regulaminie projektu.

Ponadto zadaniem uczniów jest przygotować

1. Padlet, w którym należy umieścić swoje refleksje na temat książki: Chłopiec w pasiastej piżamie.

2. Mural; w formie elektronicznej lub papierowej - refleksje na temat książki: Chłopiec w pasiastej piżamie.

Zgłoszenia proszę kierować osobiście do Koordynatora Projektu p. Moniki Wielgosz lub  p. Honoraty Jagodzińskiej.

Monika Wielgosz - koordynatror Erasmus+

Mobilność nauczycieli

W dniach 6-10 września w EBS de Canelas, w ramach projektu Erasmus biblioteki szkolnej "Biblioteki szkolne promujące czytelników, wartości piśmiennicze, umiejętności i integrację", odbyło się pierwsze spotkanie – krótkoterminowe wspólne szkolenia dla pracowników – Erasmus+ KA229.

Naszą szkołę reprezentowały p. Monika Wielgosz i p. Honorata Jagodzińska.

Sprawozdanie_z_mobilnosci_w_Portugalii.pdf

Praca nad projektem

Również uczniowie klasy 2S zaangażowali się w pracę nad projektem.